Connect with us

Wydarzenia

W 3 dni zdobądź 3 uprawnienia instruktorskie w świetnej cenie!

MDM

Published

on

Taka okazja zdarza się niezwykle rzadko! W tym rok z okazji Black Friday oraz przyjazdu wybitnej instruktorki Izabeli Kin do Krakowa mamy szansę w zaledwie 3 dni ukończyć 3 szkolenia instruktorskie uprawniające do wykonywania zawodu w ramach międzynarodowej licencji Zumba Fitness oraz Strong Nation! Wszystko to w rekordowo niskich cenach, gdyż standardowy koszt wszystkich tych szkoleń przekracza kwotę 4,6 tys. zł. Tymczasem z kodem IZABELAKI70 uzyskamy, aż 70% rabat!

Maraton kursów instruktorskich zaczyna się już w piątek 03.12. szkoleniem z programu Strong Nation w My Fitness Place w Skawinie. W sobotę 04.12. w tej samej lokalizacji mamy szansę ukończyć kurs Zumba Basic.  Kolejnego dnia w niedzielę (05.12.) poprowadzone zostanie szkolenie z Zumba Kids i Zumba Junior, tym razem w Studio Tańca i Ruchu M-Team w Krakowie.

Jako Redakcja My Dances Magazine rekomendujemy wzięcie udziału we wszystkich trzech szkoleniach – szczególnie jeśli już dziś Twoją pasją jest taniec i fitness. Zapotrzebowanie na instruktorów zarówno stacjonarnie wykonujących swój zawód, jak i online jest ogromne. Natomiast z naszej strony otrzymasz możliwość darmowej reklamy na łamach MDM.

Co jeszcze zyskuje instruktor w ramach ZIN – Zumba Instructor Network? Niezwykłe okazje do podróży (również rejsów statkiem) i brania udziału w eventach zarezerwowanych tylko dla profesjonalnej kadry w ramach Zumba Fitness. Wyjątkowe zarezerwowane dla instruktorów kolekcje ubrań Zumba Wear w świetnych cenach. A także ogromną satysfakcję, gdyż w np. w ramach zajęć Zumba Kids masz realny wpływ na samopoczucie wielu dzieci, które przeżywają często trudne chwile – o czym pisaliśmy m.in. w wywiadzie z lekarką Julią Zawistowicz w ramach kampanii #TańcemPrzepędzimy Smutek.

Masz szansę współtworzyć społeczność taneczną wśród ludzi, którzy autentycznie kochają to, co robią. A przy tym zyskujesz poczucie bezpieczeństwa związane z tym, że program Zumba Fitness natychmiast reaguje na nieprzewidziane okoliczności losu i daje narzędzia do zarabiania nawet w takich okolicznościach jak pandemia i lockdown.

Kursy poprowadzi Izabela Kin założycielka Zumby w Polsce – której historia, dla wielu z nas może być prawdziwą inspiracją i odpowiedzią na pytanie dlaczego warto! W końcu, parafrazując jeden z ulubionych cytatów Izy: “nasze życie rozwija się proporcjonalnie do tego, na ile odważymy się z niego czerpać.”.

 

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wydarzenia

ZUMBA Festiwal Kobiet u Emilii Furman z Rony Gratereaut!

MDM

Published

on

By

Rezerwujcie datę 21 października 2023 😍
Zapraszamy do Krakowa gdzie po raz pierwszy w Polsce wystąpi RONY Gratereaut. Rony pochodzi z Puerto Rico a obecnie mieszka na Florydzie w Orlando. Więcej informacji wkrótce.

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW rozpocznie się w CZERWCU

Zobacz najpopularniejsze teledyski z udziałem Rony`ego!
Continue Reading

Wydarzenia

Zumba Birthday Party z Emilią Furman w LOFToDANCE

MDM

Published

on

By

Już 19 sierpnia zapraszamy Was do LOFToDANCE na mój Maraton urodzinowy gdzie gościem specjalnym będzie Dan Puche z Hiszpanii 🇪🇸


Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się w najbliższy poniedziałek tj. 26.06. Uwaga! Mamy tylko 120 miejsc

Zobacz najpopularniejsze teledyski z udziałem Dane`ego i Emilii Furman!
Continue Reading

Trending